Specialista/ka BOZP a integrovaného systému řízení (ISŘ) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chcete se stát součástí týmu integrovaného systému řízení? Baví Vás plánování a vedení dokumentace? Orientujete se v ISO normách? Máte zkušenosti s audity? Tak už nečekejte a zašlete nám Váš životopis!
Běžnou agendou bude zajišťování kontroly a školení v rámci BOZP (a případně PO) na pracovištích společností skupiny ELTODO. Vytváření, dokumentace a zabezpečování uplatňování a udržování systému ISŘ podle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 27001 a jeho trvalého zlepšování. Řízení dokumentace ISŘ podle dokumentovaného postupu a vedení její evidence. Organizování a provádění periodických školení o ISŘ. Dále budete provádět interní audity podle programu auditů a zpracovávat zprávy z auditu, kontrolovat dodržování všech interních norem společnosti a všech externích předpisů a právních norem závazných pro činnost BOZP a ISŘ

U nás najdete:

- práci na zajímavých projektech,
- podporu při iniciativě, kreativitě - prostě chceme, abyste přicházel s novými nápady,
- v reálu uvidíte výsledky své práce,
- práci v týmu lidí, kteří jsou připravení vám pomoci,
- dostanete notebook a telefon,
- možnost dalšího vzdělávání se (studium, certifikace, kurzy…)
- Budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na sportovní aktivity, odměna při pracovním jubileu, atd.).

V životopisech se díváme, zda máte:
- platnou kvalifikaci OZO BOZP dle Zákona č. 309/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů a NV č. 136/2016 Sb., (kvalifikace OZO v PO dle zákona č. 133/1985 Sb. je výhodou)
- znalost práce s PC (MS Office, především Word a Excel)
- schopnost práce s odbornými texty, smysl pro detail, pečlivost a systematičnost práce
- praxi a orientaci v oblasti řízení BOZP, kvality, environmentu
- schopnost komunikace a práce v týmu
- ŘP sk. B – aktivní řidič
A pokud jste se již setkal/a s ISO ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 (ISO 45001), prováděním interních auditů a máte alespoň základní znalost anglického jazyka (porozumění a práce s odbornou dokumentací – plány kvality, plány kontrol a zkoušek atd.), tak zapracování pro Vás bude snadnější.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete mi svůj životopis. Každému do 5ti dnů odpovím ohledně dalšího postupu.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.