Elektrikář v ČR + zahraničí Šumperk

Plat: 70 000 Kč
Lokalita pracoviště: Šumperk, Olomoucký
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Společnost Logaritma s.r.o., Moravičany hledá pro elektroinstalační práce v rámci ČR i zahraničí vhodné zaměstnance na pozici Elektrikář.

Profese: Elektrikář
Místo výkonu práce: ČR + zahraničí
Úvazek: HPP s možností na dobu neurčitou
Min. dosažené vzdělání: vyučen v oboru

Požadujeme:
- Prokazatelné předchozí zkušenosti v oboru
- Držitel platné Vyhl. 50/1978 Sb, min. §5
- Řidičský průkaz sk. B výhodou
- Min. znalost anglického popř. německého jazyka výhodou
- Ochota cestovat

Náplň práce:
ELEKTROINSTALAČNÍ PRÁCE
- Instalace kabelových žlabů
- Výřez drážek
- Tahání kabelů
- Instalace hromosvodů
- Instalace osvětlení
- Kompletace

Nabízíme:
- Nadstandardní platové ohodnocení 35.000,- Kč + Diety (celkem až 70.000,- Kč měsíčně)
- Pololetní odměny
- Plně hrazené ubytování při práci v zahraničí
- Hrazená cesta do místa výkonu práce a zpět k rodině
- 25 dní dovolené/rok
- Zvýhodněné podmínky při pojištění od společnosti Allianz
- Vedení účtu zdarma při jeho založení u bankovního ústavu ČSOB
- Vánoční benefit ve formě jednorázového balíčku
- Benefit v podobě až 5 SIM karet telefonního operátora zaměstnavatele pro zaměstnance a jeho rodinné příslušníky (zvýhodněná data, volaní mezi kartami zdarma apod.)


Kontakt

Petr Kuba, s.r.o.

789 85 Mohelnice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Bendová   739016999

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Petr Kuba, s.r.o. (IČ 26830329) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.