Specialista zákaznické linky Colonnade - flexibilní úvazky Liberec

Plat: 21 000 - 32 000 Kč
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Vloženo před 6 měsíci
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ LINKY COLONNADE:

Baví Tě komunikovat s lidmi? Jsi ochodník tělem i duší?

Přidej se do našeho fajn týmu na zákaznické lince pro pojišťovnu Colonnade, který vede skvělá šéfová a podílej se s námi na budování vztahů se stávajícími i novými zákazníky.

Hledáme nové kolegy, kteří budou pracovat na hlavní pracovní poměr s možností i zkráceného úvazku.

Vše Vám na místě ukážeme, provedeme pracovištěm a dopodrobna Vás seznámíme s pracovní náplní + seznámíme Vás s budoucími kolegy :)

Nabízíme

NA CO SE U NÁS MŮŽEŠ TĚŠIT:

Na míru šité smlouvy, dle potřeby každého zaměstnance - hlavní pracovní poměr či různě zkrácené úvazky
Pracovní doba 8:00 - 16:30 hod., volné víkendy a svátky
Nástupní mzdu 17 000 Kč a další finanční bonusy nad rámec fixní složky mzdy (neomezené - výdělek je vždy ve Vašich rukou)
Speciální bonus ve výši 12 000 Kč v průběhu prvních měsíců spolupráce
5 týdnů dovolené
Stravenky v hodnotě 80 Kč
Exkluzivní telefonní tarif za 89 Kč - neomezené volání + 10 GB data
Multisportovní a benefitní kartu
Dotovanou kávu a bagety
Masáže přímo na pracovišti zdarma
Odměna 15 000 Kč za doporučení nového kolegy
Slevy u partnerských společností
Výbornou dostupnost MHD a příjemné pracovní prostředí přímo v centru Liberce
Skvělý tým, který nezkazí žádnou legraci

HLEDÁME FAJN KOLEGU, KTERÝ:

Je komunikativní a rád mluví s lidmi
Umí pracovat na PC (naše systémy nejsou těžší, než Vaše internetové bankovnictví)
Zodpovědnost mu není cizí a rád pomůže každému klientovi
Má přátelskou povahu a je schopný týmové spolupráce

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI!

Náplň práce

JAK BUDE VYPADAT TVŮJ DEN:

Komunikace se stávajícími i novými zákazníky v oblasti širokého portfolia neživotních pojištění
Hledání optimálního řešení a zajištění spokojenosti každého klienta
Poskytování informací o produktech a nabídka vhodných produktů dle individuálních potřeb klienta
Krátky zápis do interní databáze, práce se složkou klienta

Za pomoci naší šikovné školitelky Vám poskytneme odborné školení na komunikační dovednosti, produkty, firemní aplikace a další nástroje, které budete při své práci používat.

Staň se součástí naší skvělé party, která nezkazí žádnou legraci (jsme mladí, starší - věk pro nás nehraje žádnou roli). Rádi přivítáme i absoloventa bez praxe.

A jako podporu pro první měsíce u nás máme nyní po každého nováčka 12 000 Kč!

Kontakt

Comdata Czech, a.s. - Ostrava

190 00 Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Domínová   +420 601 385 118

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Comdata Czech, a.s. (IČ 26418037) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.