Senior personalista/personalistka Frýdecko-Místecko

Lokalita pracoviště: Frýdecko-Místecko, Zlínský
Vloženo před měsícem
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Hledá se člověk, který má skutečně zájem o lidi, dokáže jim porozumět a jejich motivaci umí propojit s cíli společnosti.

*SŠ/VŠ vzdělání; očekává se přemýšlivá osoba, která dokáže efektivně pracovat s informacemi, je schopna rozpoznat priority, systematicky a plánovitě řešit pracovní úkoly a problémy.

* Nutností jsou vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti, diplomacie a předvídavost.

* Znalost HR procesů, selský rozum a připravenost se rychle učit.

Nabízíme

* Dynamické prostředí výrobní firmy.
* Prostředí středně velké firmy, kde je vše vidět a nikdo se neschová, a kde k rozhodnutím dochází rychle.

Náplň práce

* Naplňovat personální strategii společnosti (HR marketing a PR).

* Zajišťovat personální procesy a interní komunikaci ve společnosti.

* Poskytovat servis managementu a řediteli společnosti v oblasti personalistiky, motivace, týmové spolupráce a interní komunikace. Spolupráce s manažerským týmem zejména v oblasti výběru, hodnocení a rozvoje zaměstnanců.

* Spolupráce se školami a úřady.

Kontakt

Specialist Service, s.r.o.

70900 Ostrava - Mar. Hory
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Jindřiška Karásková  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Specialist Service, s.r.o. (IČ 26843170) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.