Elektrikář – Trutnov/Vrchlabí/Špindlerův Mlýn

Lokalita pracoviště: Trutnov, Královéhradecký
Vloženo před 13 dny
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro naše klienty, mezinárodní společnosti sídlící v lokalitách Vrchlabí, Trutnov, Špindlerův Mlýn, hledáme momentálně uchazeče na pozici:

Elektrikář – provozní údržbář

Vaší náplně práce bude zejména provoz a údržba zařízení, strojů a budov

Očekáváme:

Vyhláška § 50/78 Sb
SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro, manuální zručnost případně praxe
Možnost práce na směny,
ŘP sk. B bude velkou výhodou


Nabízíme:

Příjemné prostředí mezinárodních firem, příspěvky na stravování, penzijní připojištění, věrnostní příspěvky, odměny za práci o svátcích, odborné vzdělávání, zaškolení na pozici, možnost seberealizace, 5 týdnů dovolené apod.


V případě zájmu nám pošlete Váš životopis.

Kontakt

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Žaneta Kvokačková   774 509 784

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost JOBSTART s.r.o. (IČ 28494482) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.