HR Officer and Office Assistant / okr. Česká Lípa

Lokalita pracoviště: Česká Lípa, Liberecký
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* High school degree in economical or HR field

Work experience:

* Min 2 – 3 years in HR department as HR Assistant or HR coordinator

* Experience from production environment but in international company
Special knowledge:

* Active English – written and oral (daily use!)

* Active driver – „B“ driving license
Personal/social skills:

* Strong interpersonal skills

* Multi-task orientated, result orientated, self-directed

* Adaptibility and independence in carrying out tasks
IT Knowledge:

* Lotus Notes/MS Outlook

* Excel, word, PPT

* SAP HR – big advantage
Language reguirements:

* Czech – native speaker with very good Grammar knowledge

* English – active – on a talkative and communicative level – daily use

Nabízíme

zajímavé finanční a pracovní podmínky odpovídající významu pozice a zkušenostem kandidáta
1 týden dovolené navíc
další firemní benefity
možnost zvyšování kvalifikace, profesní a osobnostní růst
možnost práce v mezinárodním týmu
zázemí silné nadnárodní společnosti

Náplň práce

P@C tasks:

* Recruitment of Blue collar workers in cooperation with production manager – interviews + active hiring actions

* Preparation of all documents according to employment – working contracts, salary contracts, wage deductions, social benefits

* Administration of matrix of qualification – according to monthly bonuses for BC´s

* Coordination of monthly salary inputs according to payroll – contract/salary changes, new hires, leavers, sicknesses etc.

* Administration of trainings, medical check-ups – to keep the mandatory schedule

* Key contact person according to paramedical service and temporary staffing agencies

Office Assistant tasks:

* Administration of incoming and outcoming mails

* Administration of the fleet – including coordination of ordering new cars, recalcualtion of monthly costs etc.

* Administration of all keys in the company and also archive

* Adiministration of whole contracts in the company – external, internal – in paper and systém as well

* Support for visitors – hotel booking, fly tickets arrangements, coordination of lunch and refreshments

* Administration of office and kitchen supplies – ordering, distributing etc.

* Coordination of external cleaning company

* Ad Hoc tasks from management
Special tasks

* Daily communication with employees

Kontakt

Kariéra s.r.o.

Praha 3, 130 52
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Kolářová   778 754 518

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Kariéra s.r.o. (IČ 62583531) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.