Nákupčí České Budějovice

Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Vloženo před 15 dny
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného zákazníka, stabilní zahraniční výrobní společnost se sídlem v JČ, aktuálně obsazujeme pracovní pozici Nákupčí.

- SŠ vzdělání

- komunikativní AJ, NJ výhodou

- znalost Excelu / kontingenčních tabulek výhodou/

- zkušenosti z nákupu, logistiky či plánování

- praxi z výrobního prostředí

- výborné komunikační dovednosti (zejm. schopnost vyjednávat)

- chuť se učit nové věci

Nabízíme

- příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti

- moderní a přátelské pracovní prostředí

- možnost dalšího rozvoje a pracovního postupu

Náplň práce

- zodpovědnost za nákup vstupního materiálu pro výrobu

- denní plánování materiálu, správa objednávek

- vyhodnocování a výběr vhodných dodavatelů

- redukce a optimalizace skladových zásob, evidence materiálu (SAP)

- komunikace s dodavateli po celém světě

- podílet se na zajímavých projektech

Kontakt

WinWork, s.r.o.

České Budějovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Štěpánka Johanis   +420 775 669 925

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost WinWork, s.r.o. (IČ 29298393) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.