Kontrolor kvality - motivující mzda a množství benefitů Rychnov nad Kněžnou

Plat: 25 000 Kč
Lokalita pracoviště: Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký
Vloženo před 7 dny
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- praxe v automotive na obdobné pozici výhodou

- znalost práce na PC (MS Office), výhodou znalost SW SAP, ESVD

- ochota učit se nové věci, flexibilita

- spolehlivost, pečlivost a vysoký stupeň zodpovědnosti

- řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme

- zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu

- zajímavé finanční ohodnocení

- zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, stravenky, masáže, slevy atd.)

- 5 týdnů dovolené

- volné víkendy

- příjemné pracovní prostředí

Náplň práce

- provádí činnosti spojené s kontrolou kvality výrobků (vizuální posouzení, kontrolní měření, uvolnění výroby atd.)

- provádí, analyzuje, vyhodnocuje, hledá kořenové příčiny a nastavuje opatření ve spolupráci s vlastníkem procesu pro interní a externí zmetkovitost (zákaznické reklamace)

- nastavuje okamžitá opatření v případě zákaznické reklamace

- práce ve směnném provozu

Kontakt

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Anna Závodná   725 42 77 42

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Manuvia a.s. organizační složka (IČ 01734920) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.