Manažer týmu finančních poradců Ostrava

Plat: 100 000 Kč
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před 14 dny
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

min. SŠ s maturitou, ŘP sk. B, praxe v oboru bankovnictví, pojišťovnictví, aktivní přístup, chuť se učit novým věcem

Nabízíme

Zařazení do kariéry dle předchozích výsledků. Zajistíme napojení na call centrum, dotace MPSV, dotace na kanceláře, klientský kmen s garancí pasivního příjmu, využití IT, portálu a produktových srovnávačů a specialistů, ojedinělé produkty pro firmy, pomoc s likvidací pojistných událostí a aktivní pomoc ze strany firmy k plnění vzájemně dohodnutých cílů.

Náplň práce

Vedení týmu finančních poradců. Vyhledávání a motivace poradenského týmu, Hodnotící pohovory. Aktivní pomoc u klienů a na jednáních s VIP klienty, majiteli firem.

Kontakt

ČIFO - Český institut finanční odpovědnosti a.s.

Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ČIFO - Český institut finanční odpovědnosti a.s. (IČ 29449979) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.