Finanční a úvěrový poradce - péče o klientský kmen Ostrava

Plat: 80 000 Kč
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před 14 dny
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Min. SŠ s maturitou, příjemné vystupování, praxe v oboru (není podmínkou, ale výhodou), ŘP sk. B, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

K dispozici zázemí a podpora call centra, volná pracovní doba, motivační ohodnocení. Lze spolupracovat i jako tipař, na dohodu, ŽL. Adaptační plán i pro zájemce bez praxe v oboru.

Náplň práce

Péče o stávající klienty, konzultace a pravidelná rekalkulace stávajících smluv pojištění, úvěrů a investic. Zprostředkování nových obchodních případů, analýzy nabídek. Možnost kariérního růstu, specializace na firmy, organizace výběrových řízení, vzdělávání finanční gramotnosti, vedení vlastního obchodního týmu.

Kontakt

ČIFO - Český institut finanční odpovědnosti a.s.

Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ČIFO - Český institut finanční odpovědnosti a.s. (IČ 29449979) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.