Výrobní dělník Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Manuální zručnost
* Praxe ve výrobě
* Znalost práce s počítačem
* Zkušenost s obsluhou výrobních strojů výhodou
* Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

Mezinárodní společnost, působící ve stavebním průmyslu rozšiřuje výrobu a přijme šikovného, manuálně zručného a zodpovědného kolegu do výroby.

* Týden dovolené navíc
* Stravenky ve výši 100 Kč
* Pravidelné roční navyšování platu
* Možnost kariérního růstu
* Příspěvek na penzijní připojištění i životní pojištění
* Smlouva na dobu neurčitou
* Bezproblémová doprava i parkování
* Nástup možný ihned
* Práci v Brně

Náplň práce

* Obsluha strojů (řezačka, bruska, vyvrtávačka…)
* Lepení, leštění, barvení, tvrzení a provádění dalších speciálních úprav na výrobcích
* Základní obsluha počítače

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Barbora Muchová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Advantage Consulting, s.r.o. (IČ 26289822) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.