Finanční poradce/konsultant Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jsme stabilní, rychle rostoucí, mladá, dynamická společnost podílející se na mnoha fotovoltaických kontraktech, firemních investicích, nemovitostech, finančních a majetkových srovnáváních s důrazem na poměr klient – finanční ústavy a banky

Náš tým doplníme kolegy – Finanční, hypoteční, realitní, investiční poradce/konsultant, pobočkový manažer, marketing, Specialista rozvoje obchodu ve finančním sektoru, produktový management, majetkový-investiční specialista

Praxe není podmínkou
Rekvalifikace zdarma
Zaškolení formou firemního semináře

Pracovní náplň:
konzultace či poradenství v oblastech financi
Nový kolega/nová kolegyně budou zodpovědní za aktivní sjednávání a vedení jednání s novým klientem, za správu stávajícího klientského portfolia a za komplexní servis klienta.
práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti
úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
účast na školeních, sebevzdělávání
komunikace s potenciálními klienty
marketingové kampaně cílené na klienty
administrativní činnost

Očekáváme:
reprezentativní vystupování a dobré komunikační dovednosti
Samostatnost, odpovědnost, pečlivost, časová flexibilita, dobré komunikační schopnosti příjemné vystupování, samostatnost, profesionalitu a orientaci na zákazníka, spolupráci s odborníky ve svém oboru
Dobrá znalost MS Office, Excel,

Nabízíme:
dlouhodobě zajištěnou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
práci v oboru s nejvyššími výdělky v ČR - úroveň Rakouska
zázemí stabilní rakouské společnosti systém zaškolení, aktivní podporu
práci na živnostenský list pro ambiciózní lidi na bázi win-win spolupráce
nadprůměrné odměny přímo ovlivněné vaším nasazením a aktivitou
Systém zaškolení, pravidelné školicí semináře
stanete se odborníky v oboru financí a obchodu

Výhody:
Zvýhodněné firemní produkty,
firemní program: motivační/výkonnostní prémie – zahraniční rekreační pobyty
možnost služebního vozu z vozového parku smluvních partnerských značek Mercedes, Maserati, Tesla, BMW

Možnost spolupráce:
vedlejší poměr, přivýdělek k zaměstnání
Možné i jako vedlejší zdroj přijmu
odměny pro tipaře - spořicí produkt
důchodci, studenti, ženy v domácnosti
Příležitost i pro juniory i seniory
Dame novou příležitost také bývalým zaměstnancům pojišťoven,
stavební spoření .....
vhodné i pro absolventy, stanete se odborníky v oboru financí a obchodu
živnostenský list

Výdělek dle zásluh a výkonu
Na bázi samostatné výdělečné činnosti,
na hlavni pracovní poměr brutto 70 000.- Kč
na vedlejší pracovní poměr brutto 25 000.- Kč
Moznost výrazně vyšších výdělků je ovlivněna, profesní zkušeností, délkou praxe v oboru, odpovídající kvalifikaci, pracovním nasazením, individuální dohoda

Kontakt

Green Finance

616 00 Brno - Žabovřesky
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mag. Jiří Novotný   604 338 002

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Green Finance (IČ 07512457) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.