Product manager s AJ Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
* zkušenost s produktovým managementem, product discovery
* schopnost převzít odpovědnost za svěřené úkoly/podukty
* dobré komunikační a organizační schopnosti, orientaci na zákazníka

Nabízíme

Máte zkušenosti s produktovým managementem a jste prozákaznicky orientovaní? Baví Vás sledovat trendy a novinky na trhu třeba i v zahraničí? Chcete se stát součástí velké nadnárodní společnosti a zároveň pracovat jako byste byli ve startupu? Jste komunikativní člověk a dokážete ostatní lidi nadchnout pro věc?

Pak hledáme právě Vás!

Rostoucí společnost poskytující služby miliónům zákazníků ročně a zároveň pronajímatel prostor pro obchody a restaurace hledá posilu do svého týmu na pozici:

* kvartální/roční bonusy
* 13. mzdu
* týden dovolené navíc
* systém Cafetérie
* flexibilní pracovní dobu
* možnost využití home office
* příspěvek na penzijní připojištění
* vzdělávací kurzy
* občasné služební cesty do zahraničí
* termín nástupu: IHNED
* místo výkonu práce: Praha 5

Náplň práce

* neustálé zkvalitňování poskytovaných služeb zákazníkům
* hledání nových inovací nabízených produktů a služeb
* spolupráce se specialisty na realizaci jednotlivých projektů
* vyjednávání podmínek poskytovaných služeb s dodavateli
* správa a optimalizace nových procesů
* prezentování výsledků vedení společnosti
* pravidelný reporting

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Strnadová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Advantage Consulting, s.r.o. (IČ 26289822) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace