HR konzultant – Hradec Králové

Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
* Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka – výhodou
* Zkušenosti s náborem výhodou
* Velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
* Samostatnost, příjemné vystupování a ochotu učit se novým věcem
* Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Baví Vás komunikace s lidmi a chcete se pohybovat v oblasti HR? Láká Vás pracovat na různorodých pracovních pozicích pro naše klienty, rozšířit si obzory a získat přehled o trhu práce? Chcete se stát součástí našeho týmu v Hradci Králové a podílet se na vyhledávání vhodných kandidátů zejména v oblasti strojírenství, automotive a elektra?

* Zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv
* Motivující finanční ohodnocení (fix + prémie)
* Příspěvek na stravování formou stravenek
* Telefon i k soukromému užití
* Možnost čerpání Sick days
* Cafeterie a firemní akce
* Pozici vhodnou i pro absolventy

* Místo výkonu práce je v Hradci Králové

Náplň práce

* Vyhledávání a oslovování kandidátů dle požadavků klienta
* Aktivní komunikace s firmami a vedení pohovorů s uchazeči
* Práce s externími databázemi a interním systémem
* Tvorba a export inzerce na zadané pozice
* Účast na pohovorech u našich klientů
* Reporting a příslušná administrativa

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eduard Frey  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Advantage Consulting, s.r.o. (IČ 26289822) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.