Senior Recruitment Business Partner Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před 26 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nabízíme Vám krásnou kombinovanou pozici Recruitera a recruitment marketéra u našeho klienta, předního obchodního řetězce, aspirujícího na ocenění zaměstnavatel roku.
Pokud jste člověk aktivní, dynamický, máte rád/ráda výzvy a zároveň stojíte nohama pevně na zemi, hledáme právě Vás. Pozice je seniorní, proto potřebujeme člověka s relevantními zkušenostmi.


NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE bude komplexní agenda kolem náboru, a to od dílčích kroků (sourcing, screening, interview) až po strategické plánování obsahu, vizuálu a organizace kampaní na job fairs, na školách, sociálních sítích, a celkově na trhu. Budete pravou rukou HR Business Partnerů na centrále a přímým partnerem pro celou centrální strukturu – od vedoucích až po generálního manažera. Práce to bude náročná, ale nádherná, kreativní a rozhodně Vás posune vpřed. Pomůžete známé firmě získat prestižní ocenění, dobudovat kolektiv kvalitních profesionálů a můžete si připsat na životopis komplexní agendu v oblasti lidských zdrojů.
Platové ohodnocení dle zkušeností.


A co potřebujeme?

- skutečně relevantní zkušenosti z komplexního náboru (sourcing, screening, koordinace interview, spolupráce s interním klientem, HR
marketing – online a offline kampaně, organizace stánků na výstavách, spolupráce s jinými institucemi atd.)
- obchodní myšlení, orientace na výsledek
- kreativní nápady, které ale budou mít hlavu a patu
- velice dobrou angličtinu (němčina výhodou)


Zní to jako Vy? Zašlete mi Vaše CV a o dalších detailech se pobavíme přímo na osobním pohovoru.

Kontakt

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dominika Szarková   702 041 438

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost JOBSTART s.r.o. (IČ 28494482) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.