Operátor výroby – obsluha strojů Ostrava

Plat: 29 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Žádné zkušenosti ani praxe není nutná.
Důležitá je pečlivost a zodpovědnost.

Nabízíme

Hlavní pracovní poměr u mezinárodní firmy s dlouholetou tradicí.
Dostatek volného času - u nás se ve výrobě pracuje střidavě na krátký a dlouhý týden (12hodinové směny.)

Kolik si vyděláte? To závisí jen na Vás! Pracujeme v úkolu a výdělej je více než motivující!
Kromě toho máte možnost získat i docházkové prémie.

Samozřejmostí je i firemní kantýna a příspěvek na stravu v ní.
Naše výrobní haly jsou vždy čisté a bezpečné.

Těšíme se, že se setkáme právě s Vámi.

Náplň práce

NÁBOR STÁLE PROBÍHÁ!

Audi, BMW, Ford, nebo třeba Škoda Kodiaq. Co mají tyto vozy společného? Produkty společnosti Weppler Group. Téměř žádný vůz na světě se neobejde bez mikrofiltrů, které u nás, ve Weppler Group, vyrábíme. Jsme proto nepostradatelnou součástí globálního automobilového průmyslu.

A jak je vyrábíme?
- přípravou materiálu pro výrobu filtrů,
- navlíkáním plastových nebo kovových sítí na trny a obsluhou poloautomatického vstřikolisu,
- kompletací celokovových filtrů

Že nevíte, co si pod tím představit? Nevadí...při pohovoru Vám výrobu ukážeme a v případě nástupu zaučíme.

Kontakt

W - Personal Service s.r.o.

Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Šárka Miklóšik  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost W - Personal Service s.r.o. (IČ 28588061) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.