Pracovník zákaznického servisu Chrudim

Lokalita pracoviště: Chrudim, Pardubický
Vloženo před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Pozitivní osobnost, která má ráda výzvy a veselý kolektiv.
* Flexibilní kolega s prozákaznickým přístupem a ochotou učit se.
* Podmínkou je dobrá znalost českého jazyka.
* Znalost angličtiny je velkou výhodou.

Nabízíme

* Motivující ohodnocení a opravdu přátelské prostředí
* Zázemí stabilní české společnosti
* legendární firemní akce a benefity (příspěvky na penzijní spoření a životní připojištění stravenky, 20 dnů dovolené + 5 relax days, dog friendly office).
* Smlouva na HPP na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení na neurčito.

Náplň práce

* Odbavování dotazů a požadavků našich zákazníků po emailu a po telefonu.
* Zpracování zákaznických požadavku v CRM systému K2.
* Poskytování bližších informací o nabízených produktech.
* Řešení problémových situací.
* Komunikace s ostatními odděleními ve firmě.

Kontakt

Vivantis a.s.

Chrudim
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Bubeníčková   724 400 947

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Vivantis a.s. (IČ 25977687) a dále skupina MALL Group (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.