Elektroinženýr, vývoj a výroba testovacích zařízení Hranice

Plat: 55 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hranice, Olomoucký
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- alespoň bakalářské vzdělání elektrotechnického směru
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- orientaci v technické dokumentaci
- flexibilitu pro delší služební cesty
- zájem o další vzdělávání

Nabízíme

Jste komunikativní a rád své znalosti prodáte jinde? Baví Vás cestovat a zjišťovat, jak to chodí ve světě? Rád plníte přání zákazníků, přemýšlíte nad detaily a pouhá práce od počítače Vás nikdy nenaplňovala? Pokud s většinou bodů souhlasíte, můžete být tím pravým kandidátem na tuto pozici.

Náplň práce

- školení o provozu zařízení u zákazníka
- technický dohled při zprovozňování zařízení
- zajištění správného provedení údržby/úprav dle zákaznických specifikací
- R&D na nových typech zařízení
- spolupráce s jinými pobočkami společnosti

Kontakt

REAL JOB s.r.o.

Nový Jičín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Adéla Weissová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost REAL JOB s.r.o. (IČ 04761685) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.