Elektromechanik 1 směnný provoz Hranice na Moravě

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hranice na Moravě, Olomoucký
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vyučení v oboru SŠ/SOU elektrotechnické zaměření
- znalost čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost
- samostatnost a zodpovědnost
- výhodou je praxe v elektrotechnické výrobě

Nabízíme

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- platové ohodnocení dle zkušeností s možností platového růstu
- možnost karierního růstu
- příspěvek na stravné 65Kč/den
- příspěvek na dopravu dle lokality
- možnost navštívit výrobu a vyzkoušet si práci
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Práce je vhodné pro muže i ženy

Náplň práce

Hledáme uchazeče na pozici Elektroechanik pouze do jednosměnného provozu, jedná se o práci v čistém a klidném pracovišti a výbornou dostupností (v těsné blízkosti se nachází autobusové a vlakové nádraží)

Náplň práce:

- Vaší hlavní náplní bude montáž průmyslových rozvaděčů pro zákazníky z řad výrobců strojních zařízení z celého světa

Kontakt

REAL JOB s.r.o.

Nový Jičín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vlastimil Kukol   608860990

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost REAL JOB s.r.o. (IČ 04761685) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.