Skladník oddělení bytových doplňků Möbelix Most

Lokalita pracoviště: Most, Ústecký
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

manuální zručnost

Nabízíme

stabilní zaměstnání v zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
plný pracovní úvazek
zodpovědnou práci na vedoucí pozici
firemní benefity
práci v příjemném kolektivu
Nevíte, jak to u nás chodí? Pojďte se podívat:

https://www.youtube.com/watch?v=uwgLxm00WQY&t=2s
https://www.youtube.com/watch?v=RB3XZfWlHTo&t=1s
https://www.youtube.com/watch?v=dPdIeF1rDv8&t=15s

Náplň práce

Pro novou pobočku Möbelix v Mostě hledáme skladníky do oddělení bytových doplňků.

Nový obchodní dům s nábytkem a bytovými doplňky Möbelix hledá pracovníky na pozici skladník sortimentu bytových doplňků. Využijte svou šanci na dlouhodobé a stabilní zaměstnání!

Pracovní náplň:

příjem a výdej zboží na/ze skladu
naskladňování a vyskladňování na prodejní plochu pobočky
zodpovědnost za skladové oddělení bytových doplňků
sledování zásob zboží

Kontakt

REAL JOB s.r.o.

Nový Jičín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavel Jorpalidis  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost REAL JOB s.r.o. (IČ 04761685) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.