Hledáme Obchodního partnera / partnerku Karlovy Vary

Lokalita pracoviště: Karlovy Vary, Karlovarský
Vloženo před 14 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte duši cílevědomého obchodníka s tahem na branku a citem pro oblast financi? V tom případě jste ten pravý člověk pro nás!

Co Vás čeká:
• Denní komunikace s klienty
• Administrativa kolem sepisování a vyřizování žádostí
• Přísun kontaktů z centrály a zároveň budování vlastního klientského kmene
• Nejedná se o finanční poradenství!

Nabízíme:
• Samostatnou a zajímavou práci
• Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova
• Vysoké provize
• Dobře prodejný produkt, stávající klientelu
• Komplexní bezplatné školení a odborné vedení
• Příspěvek 30.000,– Kč k výdělku po dobu adaptace
• Získání certifikace ČNB zdarma
• Nutné klišé závěrem: zázemí společnosti s 20letou tradicí a velmi atraktivní systém odměňování.

Požadujeme:
• Maturitní zkouška a řidičský průkaz skupiny B jsou podmínkou
• Ochotu pracovat na IČO
• Čistý insolvenční a trestní rejstřík
• Osobu zodpovědnou, energickou, s pozitivním myšlením a příjemným a reprezentativním vystupováním

Kontakt

PROFI CREDIT Czech, a.s.

530 02 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227