Area manažer | staňte se šelmou obchodní sítě Uherské Hradiště

Lokalita pracoviště: Uherské Hradiště, Zlínský
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zdá se vám vaše práce příliš nudná a jednotvárná? Jste komunikativní, samostatní a pracujete rádi s lidmi? Pak vám nabízíme práci ve financích, která vás bude bavit. Změňte svůj profesní život a zašlete nám svůj profesní životopis.

Co Vás u nás čeká:

- Vedení týmu obchodních zástupců a jejich motivace k nejlepším výkonům
- Rozvoj stávajících obchodníků
- Vedení náborových aktivit a adaptace nováčků
- Plánování marketingových aktivit svěřené skupiny, vedení porad a vyhodnocování průběžných výsledků

Co byste měl/a umět:
• Vést, motivovat a rozvíjet svěřený tým obchodníků
- Sám máte zkušenosti z obchodu, ideálně z oblastí financí
- Data a čísla jsou Vám vlastní, Excel, Powerpoint a Word Vám říkají pane
- Jste organizovaní, ambiciózní a draví
- Dále musíte mít maturitu a řidičský průkaz, čistý trestní a insolvenční rejstřík

Pokud to vyjde, můžete se těšit na:
- Motivační systém odměňování (fixní mzda + měsíční a kvartální bonusy v nadstandardní výši)
- Služební automobil i k osobním účelům
- 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
- Motivační soutěž a ELITE program pro ty nejlepší managery

Svěřená oblast: Uherské Hradiště, Zlín, Hodonín
Nástup: Dohodou

Kontakt

PROFI CREDIT Czech, a.s.

530 02 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227