On-line marketing specialist - Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 9 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Ideálně 1 rok zkušeností v marketingu
* Uživatelská znalost MS Office a Google Analytics
* Komunikační znalost angličtiny
* Zkušenosti s koordinací týmu
* Proaktivní přístup a orientaci na výsledky

Nabízíme

* Různorodou a samostatnou práci v oblasti marketingu
* Motivující platové ohodnocení
* Spolupráci s odborníky ve svém oboru
* Možnost kariérního a profesního růstu
* Firemní benefity (Multisport karta, firemní akce, firemní školka, slevy na kulturu apod.)

Náplň práce

Chcete posílit náš online tým a podílet se na budování tváře naší společnosti směrem k našim klientům na českém, slovenském, maďarském a polském trhu? Máte zkušenosti s analýzou online kampaní? Pojďte to zkusit u nás!
* Analýzy + doporučení (Analytics, Gemius - GDE, Adocean, data 3. strany)
* Správa systémů Gemius, RTB
* Správa Google Analytics vč. Universal
* Programování bannerů a šablon - JavaScript, Html, Flash
* Pravidelné vyhodnocení kampaní + doporučení na změny
* Monitoring konkurence + KPI
* Napojení dat na datový sklad + implementace API
* Návrhy reportů + automatizace
* Nasazování reklamní kampaně + tracking

Kontakt

AAA Auto International a.s.

184 00 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jan Jarma   735 799 154

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost AAA Auto International a.s. (IČ 01759299) a dále Mototechna Group s.r.o., Mototechna Servis s.r.o., Mototechna Drive s.r.o., Auto Diskont s.r.o., Aures Laboratories s.r.o. (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.