Montér venkovního stínění Hradec Králové

Plat: 40 000 Kč
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

Nabízíme práci v zavedené stabilní společnosti se stínící technikou, na trhu působíme již 20 let. Ve svém oboru patříme k nejvýznamnějším subjektům v regionu. Naším hlavním sortimentem je venkovní stínění od předního českého výrobce Climax.
Zaměstnancům poskytujeme kvalitní zázemí a podporu a samozřejmě i řadu bonusů:
stravenky, nářadí, pracovní oblečení, pravidelná školení, firemní mimopracovní akce apod.
Práce na hlavní prac.poměr, ale možno i ŽL

Náplň práce

Montáž stínění (markýzy, venkovní žaluzie a rolety) zn. Climax. Montáž probíhá v "partě" 2-4 montérů.

Kontakt

CLIMASTYL s.r.o.

Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jindřišková Jana  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost CLIMASTYL s.r.o. (IČ 27506657) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.