Operation Manager (region Plzeňsko)

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Tato pozice Vám nabízí vedení výrobní pobočky v počtu 400 zaměstnanců v segmentu mimo automotive. Reporting jednateli společnosti .
Cílem je převzetí odpovědnoti za celý provoz, navrhnout změny, které přinesou užitek, připravit tým a prostředí pro další růst.
Přinést lidskou vyzrálost, pozivitního ducha, energii a sílu motivovat vlastním příkladem.

Mysl je mocná čarodějka, říká se....proč si toto prohlášení nezměřit v praxi v budování týmu a atmosféry na pracovišti?

Nabídněte obdobnou zkušenost, aktivní komunikaci v německém jazyce, "chuť nastoupit do rozjetého vlaku" a můžeme pokračovat dále.

Kontakt

Tokata Consultancy s.r.o.

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Pechová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Tokata Consultancy s.r.o. (IČ 01562665) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.