Kvalifikovaný operátor - specialista výroby Pardubice

Plat: až 25 000 Kč
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 8 měsíci
Aktualizováno před 6 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. vyučen – strojní, technické vzdělání
- nutná praxe v některé z výše uvedené oblasti
- přesnost, pečlivost, zodpovědnost
- směnný provoz

Nesplňujete všechny uvedené požadavky, ale jen některé? Nevadí, i tak si váš životopis rádi projdeme. Díky propracovanému systému vstupního školení vás vše potřebné doučíme.

Nabízíme

Benefity
Příspěvek na dopravu již od 600,-Kč
5 týdnů dovolené po 1 roce
Obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně
Firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení
Bonus za extra směnu = 500,-Kč
Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
Odměna za doporučení nového zaměstnance od 6.000,-Kč
Zlevněné volání po 1 roce
Věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu
Sleva na dovolenou od CK Čedok
Sleva na Paddleboard aktivity
Odměny
Zlepšovací návrh, tzv. kaizen
Nalezení defektu či závady, tzv. Golden Eye

Náplň práce

Máte jedinečnou možnost zařadit se do týmu, který vyrábí tlumiče do automobilů po celém světě. Výrobky, které vám projdou rukama, tak budete potkávat nejen cestou do práce, ale i při cestách do zahraničí.

Práci s kovy a CNC stroji. Naučíte se obrábět, brousit a kalit kov. Ačkoliv bychom uvítali, kdyby jste měli předchozí zkušenost alespoň s jednou z těchto činností. Dostanete se i k práci na CNC a svařovacích strojích (fronius, CO2 + argon).

Kontakt

KYB Manufacturing Czech s.r.o.

530 06 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Luboš Svoboda   730184422

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost KYB Manufacturing Czech s.r.o. (IČ 27082784) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.