Specialista/ka bankovního oddělení Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 6 dny
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Právě dokončuješ školu, kamarádíš se s excelem, slova jako: sumifs, countifs, svyhledat, rozvaha, výsledovka, cash-flow Ti nejsou úplně cizí, a současně nevíš kde bys přesně chtěl začít svoji pracovní kariéru?
Disponuješ zkušenostmi ve financích, chceš si rozšířit obzory v tomto sektoru a máš pozitivní vztah k obchodu?

Začni u nás! Hledáme kolegu, kterému dáme prostor pro seberealizaci a samostatnou práci, která mu přinese možnost aktivně se podílet na úspěchu a rozvoji společnosti.

Nabízíme

Co se Ti bude hodit?

* SŠ/VŠ vzdělání, ekonomického směru výhodou
* Samostatnost a efektivitu při zpracovávání zadané agendy
* Znalost základních ekonomických pojmů
* Smysl pro detail, pečlivost a spolehlivost
* Dobré komunikační schopnosti (psané i mluvené slovo)
* Dobrá znalost práce na PC (MS Office)

Náplň práce

Co bude spadat do Tvé náplně práce ?

* Každodenní komunikace s distribuční sítí finančních investic
* Pravidelné i ad-hoc finanční reporty
* Zajišťování administrativy – příprava a následná evidence smluv
* Evidence přijatého financování v účetním systému
* Pravidelná spolupráce s ostatními kolegy z finančního oddělení
* Zlepšování a zefektivňování evidencí
* Přípravné práce na strukturování financování společností v holdingu
* Spolupráce na operativě spojené s financujícími subjekty

Kontakt

Fair Credit Czech, s.r.o. - pobočka Olomouc

Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Věra Čubrová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Fair Credit Czech, s.r.o. (IČ 04455835) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.