Provozovatel prodejny tabáku v Plzni Plzeň

Plat: 70 000 Kč
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Rádi byste provozovali naši prodejnu? Hledáme člověka, který se nebojí přijmout zodpovědnost za svá rozhodnutí, je zaměřený na výsledky a má chuť na sobě pracovat. Poskytneme Vám veškerou podporu a zázemí (vzdělávání, IT, vybavení, prostory – komplet zařízenou a vybavenou trafiku). Budeme jeden druhému partnery, protože naše obchodní vztahy jsou založené na vzájemné důvěře a respektu.

Co je pro nás stěžejní a bez čeho se neobejdete:

* Spolehlivost, pečlivost a chuť do práce; k tomu i vytrvalost

* Zkušenost s prodejem výhodou; obchodní duch podmínkou

* Pro-zákaznická orientace

* Ochota vzdělávat a zdokonalovat se

*Organizační schopnosti a plánování

* PC Vám nesmí být cizí (objednávky zboží, prodej, Sazka apod.)

Koncept společnosti Traficon je frenčízový, jedná se o práci na živnostenský list (se zřízením Vám rádi pomůžeme)

Nabízíme

Poskytneme Vám veškerou podporu, zboží a hlavně naše know – how (víme jak). Co z toho budete mít Vy:

* Podíl z marže z prodaného zboží (měsíční fakturace – přesnou informaci poskytneme při pohovoru).

* Od nás silné zázemí a podporu

* Průběžné vzdělávání a pečlivé zaškolení v naší „cvičné“ trafice

* Získáte různorodou práci

* Paušál na první tři měsíce - 51.000,- (víme, že se vše musíte nejprve naučit, po dobu tří měsíců máte od nás garantovou výši fakturace bez ohledu na prodeje)

Náplň práce

Budete mít kompletně na starost svěřenou prodejnu a veškeré úkony s tím spojené.

* Zajištění chodu svěřené provozovny

* Objednávky zboží, přejímka, remitendy (vracení neprodaného zboží)

* Aktivní prodej zboží

* Plnění marketingových akcí

* Finanční uzávěrky, práce s hotovostí

* Personální zajištění provozovny (vedení zaměstnanců,brigádníci v době dovolené apod.)

* Komunikace se zákazníky

Kontakt

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Liberec - Liberec VI-Rochlice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eliška Doležalová   +420 778 401 122

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o. (IČ 25489917) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace