Provozovatel zavedené prodejny - Česká lípa

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Česká Lípa, Liberecký
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme člověka, který se nebojí přijmout zodpovědnost za svá rozhodnutí, je zaměřený na výsledky a má chuť na sobě pracovat. Poskytneme Vám veškerou podporu a zázemí (vzdělávání, IT, vybavení, prostory – komplet zařízenou a vybavenou trafiku). Budeme jeden druhému partnery, protože naše obchodní vztahy jsou založené na vzájemné důvěře a respektu.

Co je pro nás stěžejní a bez čeho se neobejdete:

* Spolehlivost, pečlivost a chuť do práce; k tomu i vytrvalost
* Zkušenost s prodejem výhodou; obchodní duch podmínkou
* Pro-zákaznická orientace
* Ochota vzdělávat a zdokonalovat se
* Organizační schopnosti a plánování
* PC Vám nesmí být cizí (objednávky zboží, prodej, Sazka apod.)
* Může to znít jako klišé, ale musíte být i komunikativní a mít rád lidi, to aby se k Vám rádi vraceli

Nabízíme

Poskytneme Vám veškerou podporu, zboží a hlavně naše know – how (víme jak). Co z toho budete mít Vy:

* Podíl z marže z prodaného zboží (měsíční fakturace – přesnou informaci poskytneme při pohovoru).
* Od nás silné zázemí a podporu
* Průběžné vzdělávání a pečlivé zaškolení v naší „cvičné“ trafice
* Získáte různorodou práci
* Paušál na první tři měsíce (víme, že se vše musíte nejprve naučit, po dobu tří měsíců máte od nás garantovou výši fakturace bez ohledu na prodeje)

Náplň práce

Budete mít kompletně na starost svěřenou prodejnu a veškeré úkony s tím spojené.
Jedná se zejména o následující:

* Zajištění chodu svěřené provozovny
* Objednávky zboží, přejímka, remitendy (vracení neprodaného zboží)
* Aktivní prodej zboží
* Plnění marketingových akcí
* Finanční uzávěrky, práce s hotovostí
* Personální zajištění provozovny (vedení zaměstnanců brigádníci v době dovolené apod.)
* Komunikace se zákazníky

Kontakt

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Liberec - Liberec VI-Rochlice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eliška Doležalová   +420 778 401 122

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o. (IČ 25489917) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.