Prodavač Žatec

Plat: 16 280 Kč
Lokalita pracoviště: Žatec, Ústecký
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pekárna Pecud v.o.d. Žandov, přijme pro naši prodejnu v Žatci prodavače/čku na hlavní pracovní poměr.
Požadavky:
praxe na prodejně 1 rok, znalost práce na pokladně, bezúhonnost, spolehlivost, flexibilita.
Mzda - 16 280 Kč, stravenky.

Nabízíme:
práci ve stabilní české firmě s dlouholetou tradicí, v případě dobrých pracovních výsledků možnost pracovního poměru na dobu neurčitou.

Kontakt

P E C U D ,výrobní a obchodní družstvo Žandov

PROBOŠTOV
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renata Řáhová   702 197 493

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost P E C U D ,výrobní a obchodní družstvo Žandov (IČ 00526614) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.