Úvěrový pracovník | Adaptační příspěvek 30.000 Kč Semily

Lokalita pracoviště: Semily, Liberecký
Vloženo před 8 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Přijde Vám Vaše práce nudná a jednotvárná? Jste komunikativní a pracujete rádi s lidmi? Pak Vám nabízíme práci v oblasti financí, která Vás bude bavit!

Co Vás čeká:

- komunikace s klienty na denní bázi
- zpracování požadavků, následné vyhodnocení a určení optimálního řešení pro klienta
- administrativní zpracování žádostí a smluv
- péče o stávající klientský kmen i nově získané klienty

Nabízíme:

- adaptační příspěvek 30.000,- Kč
- certifikace České národní banky ZDARMA
- kompletní zaškolení ZDARMA
- samostatná práce s flexibilní pracovní dobou
- nejvyšší provize na českém trhu
- motivační soutěž o dovolené u moře a další skvělé ceny

Požadujeme:

- maturitní zkoušku nebo prokazatelnou praxi v oboru alespoň 3 roky
- čistý trestní rejstřík, bez exekucí a insolvencí
- ochotu pracovat na IČO
- spolehlivost, tah na branku, uživatelská znalost práce s PC

Místo výkonu práce: Semily, Liberec nebo Jičín

Kontakt

PROFI CREDIT Czech, a.s.

530 02 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227