Účetní - místo v přátelském týmu a férovou šéfovou Řehlovice

Lokalita pracoviště: Řehlovice, Ústecký
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme


U nás se setkáte s příjemnými kolegyněmi, které budou nápomocné při zapracování. Vaší činností bude účtování podvojného účetnictví společnosti. Po zapracování daňová agenda, spolupráce se mzdovou účetní atd.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a na začátku mít?
- Znalost a praxi s vedením účetnictví společnosti
- Znalost práce s PC (především MS Excel)
- Logické uvažování, pečlivost, zodpovědnost a zájem o účetnictví

A co za to můžete očekávat?
- Místo v přátelském týmu a férovou šéfovou, která vám vyjde vstříc.
- Pružnou pracovní dobu.
- Příjemné pracovní prostředí
- Možnost na sobě dále pracovat (možnost účastnit se kurzů, školení, i firemních akcí, které pravidelně pořádáme).
- A další benefity (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky atd.)

Máte zájem naučit se novému či využít své znalosti v účetnictví? Pošlete mi svůj životopis. Pokud si nejste jistý/á, i tak mi pošlete informace o sobě a s vedoucí posoudíme, zda by vám tato pozice vyhovovala nebo se podívám po jiné možnosti v naší skupině ELTODO.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová   606094229

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.