Vedoucí / technik zakázek České Budějovice

Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Vloženo před 8 dny
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Na této pozici uplatníte řídící i organizační schopnosti a technické myšlení. Je zapotřebí být nejen odpovědný manažer s pozitivním myšlením, ale rovněž si musíte poradit a pomoci když je potřeba (vzít do ruky šroubovák, vylézt na plošinu apod.), mít zkušenosti v elektrotechnice, znát vyhl. 50.
Konkrétně budete:
- řídit středisko zaměřené na zakázky v okolí Českých Budějovic
- mít odpovědnost za finanční i věcný plán střediska a jednotlivých zakázek
- zajišťovat přípravu, realizaci a kontrolu zakázek v oblasti elektro a stavebnictví
- operativně navrhovat řešení dle požadavků zákazníků
- tvořit plány obnov na zařízení a jejich zajištění ve spravovaném území
- navrhovat řešení dle požadavků zákazníků (aktivní podpora zákaznických vztahů, prezentace technických řešení a novinek zákazníkům)
- jednat se zákazníky a dodavateli
- pečovat o zákazníky (podpora a rozvoj zákaznických vztahů)

Abyste to zvládl/a, je potřeba mít:
- vzdělání elektrotechnického směru, osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb. – min. § 6 (i propadlý – zaškolíme)
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- praxi s řízením zakázek, montáží i vedením týmu
- znalost práce s PC
- obchodního ducha, logické myšlení
- ŘP sk. B – aktivní řidič

U nás najdete.

- Samostatnou a odpovědnou práci.
- Potřebné vybavení pro práci (telefon, notebook, služební automobil i pro soukromé účely).
- Možnost osobního rozvoje (studium, odborná školení, kurzy apod.).
- Další firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na Multisport, a další najdete na https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/)

Zaujali jsme vás? Pošlete mi svůj životopis a já se Vám ozvu ohledně dalšího postupu. Pokud si nejste jistý, i tak mi pošlete informace o sobě a s vedoucím posoudíme, zda by Vám tato pozice vyhovovala.Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.