Expedient/ka plný úvazek Hrušov

Lokalita pracoviště: Hrušov, Moravskoslezský
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme


* ochota pracovat ve dvousměnném režimu (06,00 - 14,00 hod a 14,00-22,00 hod) – ranní a odpolední + 2x do měsíce neděle s 50% příplatkem (13,00-20,00)

* dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu

* samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

Čistý trestní rejstřík podmínkou.

Nabízíme

25 dnů dovolené, stravenky 100 Kč, příspěvek na sport a kulturu, sleva do lékaren Dr.Max

Náplň práce


* manipulace se zbožím, doplňování

* kontrola sortimentu zboží z pohledu množství a kvality

Kontakt

ViaPharma s.r.o.

Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Tobiášová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ViaPharma s.r.o. (IČ 14888742) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.