CNC obráběč - 185 Kč/h čistého + ubytování zdarma + turnusy Polička

Plat: 55 000 Kč
Lokalita pracoviště: Polička, Pardubický
Vloženo před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- zkušenosti na CNC obráběcích centrech alespoň 3 roky
- znalost některého z programů Sinumeric nebo Heidenhain
- zkušenosti s nastavení nástrojů ve stroji, výměnou, nastavení korekcí, výšky, hloubky řezu

Nabízíme

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- ubytování zdarma u areálu podniku
- plat 185 Kč/h čistého (měsíčně si obráběč přijde na 30 000 - 55 000 Kč)
- pravidelné zálohy
- nástup možný okamžitě
- možnost práce na turnusy
- možnost přesčasů, směny je možné mít i 10 - 12 hodin denně

Náplň práce

Firma se specializuje na výrobu menších dílů do různých strojů a zařízení, vyvrtávají se otvory do kovových, nerezových a hliníkových destiček. Vyrábějí se hranaté a kulaté tvary.

- příprava stroje
- výměna nástrojů, upnutí obrobku, korekce
- nastavení správné hloubky vrtáku, práce s měřícími přístroji
- obsluha CNC soustruhu (3,4 osé), nebo CNC frézek
- pracuje se v různých programech (Heidenhain, Sinumeric)

Kontakt

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Anna Závodná   725 42 77 42

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Manuvia a.s. organizační složka (IČ 01734920) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.