Asistent/ka vedoucí oddělení technické kontroly Děčín

Plat: 23 000 Kč
Lokalita pracoviště: Děčín, Ústecký
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Min. středoškolské vzdělání s maturitou
Znalost alespoň jednoho cizího jazyka slovem i písmem (AJ, NJ, RJ atd.)
Znalost práce na PC
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Stabilní zaměstnání na HPP
Mzdové ohodnocení 21.000 Kč – 23.000 Kč, dle dosavadní praxe a zkušeností
Pracovní dobu od 7:00 do 15:00
Odměny dle individuálních pracovních výsledků
5 týdnů dovolené
Stravování na pracovišti
Zvýhodněné volání v rámci firemního tarifu
Roční prémie/odměny
Nástup možný ihned, případně dle Vašich možností
Místo výkonu práce: Děčín – Boletice

Náplň práce

Různé administrativní činnosti (např. vytváření produktových listů na výrobky, komunikace se zákazníky, příprava dokumentace a odesílání vzorků na testování atd.)
Návrhy a zpracování textů na etikety dle povahy a použití výrobků
Práce v laboratoři: objednávání potřeb pro laboratoř, kontrola balení výrobků před expedicí, příprava, balení a odesílání nabídkových vzorků dle požadavků obchodníků atd.

Kontakt

KANDIDÁTI s.r.o.

169 00 Praha 6
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michaela Podhrázká  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost KANDIDÁTI s.r.o. (IČ 04579224) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.