Dekoratér/ka Möbelix Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 8 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

časovou flexibilitu
prostorovou představivost
manuální zručnost (malování, tapetování, montování nábytku)
smysl pro design a detail
řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
pracovní úvazek na 40 hodin týdně
firemní benefity
možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
nástup možný ihned

Náplň práce

PROČ PRACOVAT U NÁS?

Člověk musí být v práci rád. A k tomu potřebuje v první řadě fajn kolektiv a pocit, že to, co dělá, má smysl. Proto se k sobě chováme férově, máme vizi i jasný cíl. A tím je pohodový zážitek z nákupu.
Každý z našich zaměstnanců má možnost se rozvíjet, vzdělávat se a posouvat tak nejen sebe sama, ale celou naši firmu zase o kus dál.
* návrhy a plánování prezentačních ploch
* tvorba konceptu dekorace nábytku a bytových doplňků
* vizualizace kójí a médií
* objednávka zboží
* komunikace s jednotlivými odděleními prodeje
* aktivní účast na přestavbě oddělení a tvorbě designu dekorací

Kontakt

XLMX obchodní s.r.o.

158 00 Praha 5 - Stodůlky
Česká republika

Kontaktní osoba:
Roman Boniš  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost XLMX obchodní s.r.o. (IČ 62497286) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.