Projektant/ architekt/ junior/ senior Praha

Plat: 50 000 Kč
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Dopravní projektant junior:
Min. bc. Dopravní nebo stavebně-dopravní směr
Znalost AutoCAD podmínkou, znalost ArchiCAD a Civil 3D výhodou
Základní znalost angličtiny podmínkou (některé předpisy v letectví jsou pouze v angličtině)

Dopravní projektant senior:
Min. bc. Dopravní nebo stavební-dopravní směr
Autorizace v oboru dopravní stavby velkou výhodou

Dopravní projektant - kreslič:
Min. SPŠ stavební, ideálně dopravní směr, Bc. nebo Ing. stavebně-dopravní nebo dopravní směr

Městský inženýr - senior
Autorizace městské inženýrství podmínkou
Zkušenosti v navrhování městských aglomerací min. 5 let

Projektant senior - pozemní stavby
Min. 5 let praxe v projektování pozemních staveb
Znalost AutoCAD a ArchiCAD
Autorizace Pozemní stavby výhodou
Základní znalost 1 světového jazyka podmínkou (Aj, Nj, Fj, Rj)
SŠ nebo VŠ stavební, nebo fakulta architektury

Projektant junior - pozemní stavby
Klidně čerstvý absolvent SPŠ stavební nebo technologická, VŠ stavební, VŠ architektura apod. (bc., Ing., Ing. arch.)
Znalost AutoCAD a ArchiCAD nebo i jiného 3D SW např. Revit a ochota se „přeučit“.
Znalost 1 světového jazyka podmínkou (Aj, Nj, Fj, Rj)

Hlavní inženýr projektu – manažer zakázky
Min. 5 let praxe ve vedení zakázek projektování pozemních staveb
Perfektní znalost AutoCAD
Znalost ArchiCAD

Nabízíme

HPP, IČ
zajímavé finance
benefity
perspektiva

Náplň práce

práce na vybraných projektech

Kontakt

PRÁCE plus, s.r.o.

190 00, Praha 9, Vysočany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martin Novák   777 777 756

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost PRÁCE plus, s.r.o. (IČ 27922758) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.