Vrchní sestra Znojmo

Plat: 42 000 Kč
Lokalita pracoviště: Znojmo, Jihomoravský
Vloženo před 3 dny
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* min. SŠ zdravotnického zaměření, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu (vydává Ministerstvo zdravotnictví)
* alespoň 5 let praxe u lůžka
* řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost
* samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a profesionální vystupování
* výhodou ARIP nebo jiný typ dalšího odborného vzdělání

Nabízíme

* nadstandardní platové ohodnocení
* automobil k vlastnímu užití, notebook
* možnost dalšího odborného růstu (formou certifikovaných kurzů)
* práci v příjemném a profesionálním kolektivu
* po zapracování další zaměstnanecké benefity

Kontakt

PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s.

Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Kupči   703 169 718

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. (IČ 25099019) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.