Obchodní reprezentant – kuchyňské studio; prodejna Miele Písek

Lokalita pracoviště: Písek, Jihočeský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte zájem o práci v oblasti designu interiéru? Orientujete se v aktuálních trendech z oblasti designu kuchyní? Baví Vás komunikace s lidmi a máte prodejní dovednosti? Hledáme samostatného prodejce pro kuchyňské studio spojené s prodejnou spotřebičů prestižní značky Miele, neváhejte a zašlete nám životopis!

Zájem o design a orientace v aktuálních trendech
Orientace na zákazníka a komunikační dovednosti
Samostatnost a zodpovědnost při vedení kuchyňského studia
Zkušenost z prodeje výhodou
Základní znalost práce na PC
Znalost práce v programech pro modelování interiéru výhodou
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Zajímavou práci v oblasti designu
Profesní rozvoj ve stabilní společnosti
Motivační finanční ohodnocení
Podíl na zisku z prodeje
Komplexní vstupní zaškolení
Pravidelná produktová školení

Náplň práce

Zodpovědnost za provoz kuchyňského studia
Návrhy a prodej kuchyní a spotřebičů dle požadavků zákazníka
Poskytování odborného poradenství v oblasti interiéru a spotřebičů
Konzultace se zákazníkem v místě instalace
Dohled nad instalací kuchyně při dodání

Kontakt

WinWork, s.r.o.

České Budějovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lukáš Opekar   +420 608 948 807

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost WinWork, s.r.o. (IČ 29298393) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.