Maliari, Priemyselní lakovači, autolakovači Bavorsko, Baden Württemberg

Plat: 87 500 Kč
Lokalita pracoviště: Bavorsko, Baden Württemberg, Zahraničí
Vloženo před 27 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity
Vzdelanie v odbore
Maliar, Lakovník
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe- min.2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Vyučenie, alebo prax v danom obore
- Vlastné auto výhodou, nie podmienkou
- Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni, bude telefonicky overená
- Manuálna zručnosť a samostatnosť

Nabízíme

Hľadáme partie skúsených maliarov. Ide o maliarske práce interiérov, exteriérov, tapetovanie. Ponúkame prácu v stabilnej firme.
Nástup je IHNEĎ

Požiadavky:
- Základná znalosť nemčiny
- VÝUČNÝ LIST alebo dlhoročné skúsenosti s maľovaním
- pracovný čas 168 hodín
- zabezpečené ubytovanie
- možnosť pracovať nadčasy
- zálohy
- stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
- nemecká pracovná zmluva
- rodinné prídavky na dieťa
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora koordinátorov

Kontakt

Maximus Personaldienstleistungen GmbH

73525 Schwäbisch Gmünd
Germany

Kontaktní osoba:
Lenka Novotna  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Maximus Personaldienstleistungen GmbH (IČ 320770388) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.