Plynař, topenář - servisní technik plynových kotlů pro ČR Praha-východ

Lokalita pracoviště: Praha-východ, Středočeský
Vloženo před 5 měsíci
Aktualizováno před 7 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Manuální zručnost (v oborech topenář, plynař, instalatér apod.)
- Zodpovědnost, samostatnost
- Vzdělání v oboru – min. výuční list
- Čistý trestní rejstřík
- ŘP sk. B

Výhodou:
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Topičské zkoušky na plynové kotle
- Osvědčení na montáže a opravy plynových zařízení

Nabízíme

- Odpovídající finanční ohodnocení
- Práci ve stabilní národní společnosti
- Zajištění proškolení na obsluhu plynových zařízení
- Stravenky, služební vůz
- Nástup možný ihned

Náplň práce

Jste manuálně zručný? Zodpovědnost a samostatnost je pro Vás samozřejmostí? Máte praxi na obdobné pozici? Vlastníte ŘP a sháníte zaměstnání na plný úvazek či vedlejší přivýdělek?

Tak právě Vás hledáme na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ do naší společnosti zabývající se technickou správou a údržbou nemovitostí.

Náplň práce:
- Technická správa svěřených budov v regionu
- Montáže a opravy plynových zařízení

Kontakt

Rentel Facility Management s.r.o.

251 01 Říčany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Šotkovská  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Rentel Facility Management s.r.o. (IČ 28188837) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace