Restaurant manager - Restaurace Miminoo Praha

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro cca. patnáctičlenný team potřebujeme zkušeného supervizora.
Hledáme zkušeného profesionála, nadšeného gastronoma, odolného vůči stresu, týmového hráče, schopného vést zaměstnance v rychloobrátkovém provozu, orientovaného na klienta a hospodářské výsledky.
Významná část hostů jsou cizinci, je tedy nutná komunikativní znalost angličtiny a třeba i dalšího jazyka.

Nabízíme

Směny krátký/dlouhý týden. K dispozici firemní uniformy, prádelna, vlastní parkoviště, personální strava za zvýhodněnou cenu a spousta dalších benefitů. Pro mimopražské k dispozici pokoj ve firemním bytě.

Náplň práce

Hlavní náplní práce je koordinace provozu, vč. personálu, kontakt s hosty, řešení dílčích problémů, spoluutváření vize podniku, podpora atmosféry v prostoru, zodpovědnost za nakládání s tržbami.

Kontakt

Tower Gastro s.r.o.

130 00 Praha 3
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jan Vrba  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Tower Gastro s.r.o. (IČ 05554942) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.