LEKTOR/KA ANGLICKÉHO JAZYKA - PRAHA

Lokalita pracoviště: Hlavní město Praha
Vloženo před 24 dny

Jazyková škola Presto hledá lektory angličtiny pro firemní individuální i skupinové kurzy.

Popis pracovní pozice

Chcete se stát členem našeho lektorského týmu? Právě teď Vás rádi přivítáme v jazykové škole Presto.

Hledáme nové zkušené i začínající lektory angličtiny pro výuku v našich kurzech.

Oceníme Vaši práci a nabídneme Vám výborné zázemí v centru Prahy, možnost dalšího systematického vzdělávání a řadu dalších výhod.

Očekáváme:
- Výbornou znalost jazyka, pedagogické schopnosti
- Spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu
- Komunikativnost, aktivní a tvůrčí přístup
- VŠ nebo SŠ vzdělání s praxí ve výuce
- Živnostenský list výhodou

Nabízíme:
- Zajímavé finanční ohodnocení s možností dalšího růstu
- Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s přátelskou atmosférou
- Kvalitní zázemí - k dispozici je místnost pro učitele s knihovnou, počítači, kopírkou a Wi-Fi připojením
- Metodickou podporu - možnost konzultací s metodikem a účast na školeních a seminářích

Podmínkou spolupráce je složení zkušebního testu a úspěšné absolvování přijímacího pohovoru.