Asistent/ka právního oddělení Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, největší evropský specialista na právní ochranu.

Asistent/ka právního oddělení

Chcete pracovat ve společnosti, která je 100 let světovou jedničkou v právní ochraně?

Služba, kterou poskytujeme již více než 22 let v České republice pomáhá lidem v běžném životě i při podnikání.
Budete důležitým členem našeho týmu a spolupodílet se na našem společném úspěchu. K tomu od nás dostanete naši plnou podporu a dle vašich potřeb budeme budovat a rozvíjet vaši kariéru.

Co vás bude čekat?

* Budete pracovat s dokumenty k pojistným případům

* Spravovat evidenci subjektů pojistného případu

* Vést spisovou agendu (případy, spisy)

* Evidovat pojistné události v IT systémech, zadávat jejich změnu a ukončování

* Komunikovat po telefonu s klienty, advokáty, jinými třetími subjekty

* Administrativa dle potřeb týmu

Co máme pro vás připravené?

* Budete pracovat v silné mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí na trhu

* Připravíme vám spoustu seminářů, workshopů, vašeho vedoucího a kolegy, kteří vás budou hned od začátku podporovat

* Stabilní fixní mzda a k tomu prémie

* Vážíme si každého našeho zaměstnance. Proto pro vás máme přichystanou pestrou škálu benefitů: 5 týdnů dovolené, 3 dny placeného zdravotního volna, firemní akce, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, Multisport, Flexi Passy, vzdělávací kurzy, sleva na firemní služby, a mnoho dalšího

Co potřebujete?

* Navážeme na vaše SŠ vzdělání dalším rozvojem

* Uvítáme vaše zkušenosti z pojišťovnictví, finančnictví, administrativy

* V excelu výborně zvládáte tabulky a grafy a ve Wordu formátovat text, ostatní IT programy vás baví

* Uvítáme znalost psát všemi deseti

* Znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou

* Umíte přirozeně a profesionálně komunikovat

* Rádi převezmete odpovědnost za svá rozhodnutí

* K lidem a novým věcem se stavíte pozitivně

Dává vám to smysl? To je možná práce vašich snů.
Teď jste dočetli inzerát, který může změnit nebo posunout váš profesní život. Co stačí udělat? Napište na kariera@das.cz.

Kontakt

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR

140 00 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Dana Břinková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR (IČ 03450872) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.