Hľadáme priemyselných izolatérov na priemyselné izolácie Holandsko

Plat: 89 650 Kč
Lokalita pracoviště: Holandsko, Zahraničí
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hľadáme priemyselných izolatérov na priemyselné izolácie - hlavne vzduchotechnické potrubia štvorcové, kruhové.
Isover, rockwool , armaflex, takisto kúrenia - potrubia , tvorenie podporných konštrukcií , materiály armaflex, tubolit apod.

Nabízíme

Práca na živnosť:
- 20 až 22 EUR na hodinu (závisí od praxe a úrovne jazyka)
- týždenná fakturácia
- mesačná splatnosť
- ubytovanie hradené

Kontakt

Fareon-Z Nederland B.V.

7332 BP Apeldoorn
Netherlands

Kontaktní osoba:
Michal Kubík  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Fareon-Z Nederland B.V. (IČ 65641116) a dále Fareon - Z Nederland B.V. (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.