Maliari Holandsko, 2400 Eur netto mesačne, 18 Eur/hod ako szčo

Plat: 62 500 Kč
Lokalita pracoviště: Holandsko, Zahraničí
Vloženo před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Prax, VCA alebo SCC certifikát je podmienkou (je možné si ho zabezpečiť aj na Slovensku, príp. pomôžeme zariadiť v Holandsku). Podmienkou je takisto komunikácia v anglickom alebo nemeckom (alebo holandskom) jazyku.

Nabízíme

Zamestnanecké výhody, benefity
Práca na zmluvu:
- 520-540 netto týždenne za základných 40 hodín (podľa vašej praxe a znalosti reči),
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- vrátenie zdravotného poistenia cca 70EUR mesačne,
- spolu cca od 2400 do 2500 EUR netto na základne hodiny za mesiac,
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 4-5 týždňov,
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.
pre SZČO 19 Eur na hodinu, týždňová fakturácia, mesačná splatnosť faktúry

Náplň práce

Hľadáme skúsených interiérových maliarov, ktorí zároveň majú skúsenosť s renováciami okenných rámov, dverí, drevených konštrukcií (maľovanie) Lokalita Rotterdam, zákazka na 6 týždňov, následne sa bude pokračovať v iných lokalitách (väčšinou západ NL). Nástup ihneď.

Pracovný čas bude začínať na 173. hodinách do mesiaca, nadčasy možné podľa aktuálneho stavu - podľa dohody priamo na mieste.

Kontakt

Fareon-Z Nederland B.V.

7332 BP Apeldoorn
Netherlands

Kontaktní osoba:
Tomáš Eviak  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Fareon-Z Nederland B.V. (IČ 65641116) a dále Fareon - Z Nederland B.V. (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace