Obkladači Holandsko od 2470EUR netto mesačne,18 EUR/hod ako szčo

Plat: 2470 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Holandsko, Zahraničí
Vloženo před 5 měsíci
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Prax, VCA alebo SCC certifikát je podmienkou (je možné si ho zabezpečiť aj na Slovensku, príp. pomôžeme zariadiť v Holandsku). Podmienkou je takisto komunikácia v anglickom alebo nemeckom (alebo v holandskom) jazyku.

Nabízíme

Práca na holandskú zmluvu:
- plat od 530 Eur netto týždenne za základných 40 hodín
- ubytovanie hradené
- dovolenka cca 110 Eur mesačne
- príspevok na zdravotnú starostlivosť 70 Eur mesačne
- spolu za 173 hodín cca 2470 Eur netto mesačne (bez nadčasov)

Práca na živnosť:
- 18 Eur na hodinu
- týždenná fakturácia
- 21 dní splatnosť
- nástup ihneď
- ubytovanie hradené

Náplň práce

Ponúkame prácu štyrom dláždičom (dvom dvojiciam) na novostavby rodinných domov a verejných budov (školy, nákupné a zdravotnícke zariadenia) hlavne v okolí Rotterdamu. Pracuje sa s rôznymi formátmi dlažby, od 15x15cm vyššie, dvojica musí byť samostatná, plniť normu od 30m2 na dvojicu denne. Vo dvojici nutné auto a anglický alebo nemecký jazyk. Nástup ihneď.

Kontakt

Fareon-Z Nederland B.V.

7332 BP Apeldoorn
Netherlands

Kontaktní osoba:
Tomáš Eviak  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Fareon-Z Nederland B.V. (IČ 65641116) a dále Fareon - Z Nederland B.V. (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace