Samostatný odborný knihovník/knihovnice - Odd. akvizice Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 23 dny
Aktualizováno před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

dobré komunikační schopnosti, flexibilitu, schopnost prezentovat činnost PK
pečlivost, spolehlivost, systematičnost
práce s PC na velmi dobré úrovni
praxe v oboru
znalost cizího jazyka výhodou
Vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu zaměřeném na informační studia a knihovnictví nebo informační technologie případně příbuzné obory.Nabízíme

příjemné pracovní prostředí a kolektiv ve specializované knihovně s celostátní působností
pracoviště v centru Prahy
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
mzdové zařazení dle vzdělání a praxe podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění (12.TT)
příspěvek na stravování (stravenky), poukázky MULTI
5 týdnů dovolené
Pracovní smlouva:
celý pracovní úvazek na rok s možností změny na dobu neurčitou
nástup co nejdříve (červenec/srpen 2019)
Strukturovaný životopis, vč. fotografie, s kontaktními údaji a motivační dopis zasílejte na níže uvedené e-mailové adresy nejpozději do 28.6.2019.

Kontakt: Ing. Martina Šenkárčinová, senkarcinova@npmk.cz
v kopii: Mgr. Pavel Hlubuček, MBA, hlubucek@npmk.cz


Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.Náplň práce


Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
- odbor Pedagogická knihovna J. A. Komenského


přijme pracovníka/pracovnici na pozici

SAMOSTATNÝ ODBORNÝ KNIHOVNÍK/KNIHOVNICE
Oddělení akvizice a zpracování fondů


Náplň práce:

Tvorba koncepce rozvoje a implementace elektronických knihovnických systémů v prostředí Pedagogické knihovny.
Zajišťování komunikace Pedagogické knihovny se Souborným katalogem ČR, Registrem digitalizace ČR, serverem Knihovny.cz a dalšími odbornými elektronickými platformami v ČR i v zahraničí.
Vytváření jedinečných, zvlášť náročných specializovaných souborných katalogů elektronických publikací z oblasti specializace Pedagogické knihovny, jejich jmenné a věcné zpracování.
Supervize procesu retrokonverze, evidence knihovních dokumentů, digitalizace knihovních fondů PK a odborná správa obrazových digitalizátů a metadat.
Spolupráce na akvizicích elektronických knih.

Kontakt

Kariéra s.r.o.

Praha 3, 130 52
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nataša Buriánová   608 333 136

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Kariéra s.r.o. (IČ 62583531) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.