Operations manager Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 22 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

For our client, the company which is a world leader in the hotel business and which includes many brands and hotels, we are currently searching for Operations manager.

WHAT TO EXPECT:

* Operations Manager is a senior leadership role.
* You will be responsible for executing all operations in the hotel and managing staff.
* Striving to continually improve guest and employee satisfaction and maximizing the financial performance of the departments.
* All standards and procedures are required to be followed. You will lead hotel teams to meet or exceed property goals.
* Your responsibility will be to drive all new projects and initiatives.
* Operations manager partners with various teams even outside of Courtyard Pilsen hotel and is a key person for enhancing relationship with guests, employees, vendors, owners and company management.

WE ARE LOOKING FOR LEADERS WITH:

* Proactive approach to able to lead hotel teams to achieve great results
* Previous proven experiences from international hotel chain environment on leadership positions
* Skills to drive balanced score card – guests, employees, finance
* Fluency in English and Czech
* People management skills – experience with leading teams, interpersonal skills and communication skills at all levels
* Strong decision making and problem-solving skills
* Good in time management and ready to work under pressure
* Understanding of financial performance

WE OFFER:

* Work place: Plzeň
* Motivating compensation & benefits,
* 5 weeks of vacation,
* Free meals and drinks,
* Opportunity to work in dynamic company with strong culture and good employee care, and much more...

If you are interested in this offer, please send us your structured CV. We will contact you as soon as possible.

Candidates, who are not suitable for the position, will not be contacted by PŘEDVÝBĚR.CZ.

I gree, that my personal data, provided to PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. for the purpose of employment transmission, are handled according to law no. 110/2019 Sb.. Provided data are kept in the database for an essential term of employment transmission or till the withdrawal in writing.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Příspěvek na vzdělání

Kontakt

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. (IČ 28254104) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.